Ale tego dnia
spotkała mnie jeszcze jedna niespodzianka. Leon zaprosił mnie do studia
na jedne zajęcia. Była to lekcja śpiewu. Prowadziła ją Angie. Kiedy weszłam do sali wszystkie oczy skierowały się na mnie. Gdyby nie to, że Leon ciągnął mnie za rękę to pewnie bym stamtąd uciekła. Kiedy razem z brunetem usiedliśmy usłyszałam za sobą głos:
-I co? Już sobie znalazłeś nową dziewczynę?
Spojrzałam na jego właścicielkę. Była to blondynka. A wyglądała tak:
Leon spojrzał na mnie wzrokiem "Mogę?". Nie wiedziałam dobrze o co mu chodzi, ale nawet nie wiem czemu zgodziłam się.
-Ludmiło, przedstawiam ci moją pierwszą miłość, Violettę. Znamy się od dzieciństwa- skłamał.
-Ale przecież mówiłeś, że to ja...
-Dzień dobry!- powiedziała podejrzewam, że Angie.- Dzisiaj będz...- urwała bo spojrzała na mnie.- Jak się nazywasz?
-Kto ja?- spytałam z niedowierzaniem. Kobieta kiwnęła głową.- Violetta Castillo.
-Castillo- powtórzyła.- Może nam coś zaśpiewasz?
-Ale ja nie umiem- powiedziałam cicho.
-Umiesz- szepnął mi na ucho Leon.- Jak chcesz to mogę z tobą zaśpiewać.
-Zrobisz to dla mnie?- spytałam niepewnie.
-Dla ciebie wszystko- powiedział z uśmiechem.
-Proszę pani mogę zaśpiewać z Leonem?- Angie kiwnęła głową, że się zgadza.
Chłopak podszedł do keyboardu i zaczął grać: http://www.youtube.com/watch?v=oM4dB-Kbnn4 <Włącz>
Leon:Es por lo momentos que parezco invisible
Razem:Y solo yo entiendo lo que me hiciste
Leon:Mirame bien, dime quien es el mejor
Leon:Cerca de ti, irresistible
Razem:Una actuacion, poco creible
Leon:Mirame bien, dime quien es el mejor
Razem:
Hablemos de una vez
Yo te veo pero tu no ves
En esta historia todo esta al reves
No me importa esta vez
Voy Por Ti , Voy..
Hablemos de una vez
Siempre cerca tuyo estare
Aunque no me veas mirame,
No me importa esta vez
Voy Por Ti
Voy Por Ti
Voy Por Ti
Voy Por Ti
Nie wiem dlaczego, ale przytuliłam go. On ku mojemu zdziwieniu to odwzajemnił.
-Maria- usłyszałam cichy głos Angie.
-Słucham?- spytałam z niedowierzaniem.
____________________________________________________________________
I jest rozdział II. III Pojawi się jutro:)

Charakter pasuje do Ludmi. ;) Jak Leon kłamie ojoj ;)Pozdrawiam i czekam na next <3/ Kasia
OdpowiedzUsuń